OYUN HAMURU CREALL
OYUN HAMURU CREALL

OYUN HAMURU CREALL

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺67,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺52,35(KDV Dahil)
Creall Oyun Hamuru Gluten İçermez. Çok kolay şekil alabilen modelleme hamurudur. Kullanıma hazırdır, renkler birbiri ile karışabilir. Çalışmalar 1 cm kalınlık için ortalama 48 saat içinde tamamen kurur. Uzun süre çalışmaya uygundur. Çocukların elleri için özel olarak geliştirilmiştir; bilek ve parmak eklemlerinin gelişimi için ideal kıvamdadır. İnce-motor becerilerini, el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılığı geliştirir. Havayla kuruduğu için kendi çalışmalarını kalıcı hale getirebilmesi sayesinde çocukların özgüven gelişimine katkıda bulunur. 6 farklı canlı renktedir. Toplam 480 gr. ambalajda.
Creall Oyun Hamuru, kolay şekil alabilen, hava ile kuruyan modelleme hamurudur.
Kullanıma hazırdır, renkler birbiri ile karıştırılarak yeni renkler elde edilebilir.
Çalışmalar 1 cm kalınlık için ortalama 48 saat içinde tamamen kurur.
Kururken çatlama yapmaz ve renklerini kaybetmez.
Uzun süre çalışmaya uygundur.
Kullanılmadığı zaman kullanışlı kovasında saklanabilir.
Gluten içermez.
Toksik madde içermez ve güvenlidir.
Çocukların elleri için özel olarak geliştirilmiştir; bilek ve parmak eklemlerinin gelişimi için ideal kıvamdadır. Çocukların hem kollarını hem de tüm ellerini kullanmalarını, simetrik hareketleri destekler.
İnce-motor becerilerini, el-göz koordinasyonunu ve yaratıcılığı geliştirir. Çocuğun potansiyelini keşfetmesini ve geliştirmesini sağlar. Havayla kuruduğu için kendi çalışmalarını kalıcı hale getirebilmesi sayesinde çocukların özgüven gelişimine katkıda bulunur.
Hollanda’dan ithaldir.
6 canlı renkte
480 gr. ambalajda.
Benzer Ürünler